@WORKOUT
AstaReal® - najlepiej przebadana marka naturalnej astaksantyny

 

AstaReal® astaksantyna to naturalna astaksantyna z wyboru!

 

AstaReal AB jest pionierem i światowym liderem w dziedzinie naturalnych produktów leczniczych na bazie astaksantyny. Produkowany w Szwecji i sprzedawany pod marką AstaReal®, AstaReal jest zaangażowany w dostarczanie naturalnych produktów astaksantyny, które wspierają ludzkie zdrowie i kreują standardy rynkowe.

Będąc pionierem w badaniach i stosowaniu naturalnej astaksantyny do spożycia przez ludzi, z ponad 30-letnim doświadczeniem i ponad 150 badaniami klinicznymi, AstaReal® zapewnia najwyższą jakość naturalnej astaksantyny dla rozwóju produktów z jej zastosowaniem.

AstaReal była pierwszą firmą na świecie, która komercyjnie produkuje naturalną astaksantynę z mikroalgi Haematococcus pluvialis. Produkty AstaReal® są wspierane przez rozległą wiedzę i niezrównane doświadczenie w dziedzinie badań i produkcji mikroalg. Wykorzystywana technika hodowli zapewnia bardziej efektywne, czystsze i bezpieczniejsze procesy.  Skutkuje to uzyskiwaniem astaksantyny o najwyższym stężeniu, czystości i jakości dostępnej na rynku.

AstaReal® to naturalna astaksantyna z wyboru i jest stosowana i zatwierdzana przez specjalistów od zdrowego odżywiania na całym świecie. AstaReal® jest wykorzystywany w wielu znanych markach suplementów i kosmetyków na całym świecie.


Dla jakości i bezpieczeństwa astaksantyny

AstaReal to pionierzy w uprawie mikroalg. We wczesnych latach 90-tych opracowaliśmy wysoce zaawansowaną i jedyną w swoim rodzaju technologię wykorzystującą specjalnie zaprojektowane fotobioreaktory do hodowli mikroalg Haematococcus pluviailis (HP).

Na rynku żywności i suplementów diety jakość składników jest czasami pomijana. Jednym z powodów jest to, że nie jest łatwo stale utrzymywać wysoką jakość na podstawie składników, ponieważ w wielu przypadkach ich wzrost w dużym stopniu zależy od naturalnych warunków środowiskowych. Innym jest to, że ogólnie rzecz biorąc, konkurencja cenowa jest zbyt poważna, aby inwestować wystarczająco dużo w kontrolę jakości i powiązane z nią systemy. Co najważniejsze, żywność i suplementy mają na celu promowanie zdrowia ludzkiego, a nie stwarzanie zagrożenia dla bezpieczeństwa. Aby astaksantyna AstaReal mogła odgrywać kluczową rolę w nowym paradygmacie zarządzania zdrowiem, profilaktyki i terapii, musi wykazywać wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa. Zastrzeżone produkty Astaksantyny AstaReal spełniają wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa, a jednocześnie spełniają wymagania regulacyjne każdego rynku.

W rzeczywistości nie jest łatwo spełnić wysoki standard jakości i bezpieczeństwa astaksantyny. Naturalne niemodyfikowane genetycznie algi astaksantynowe znane są z trudności w kontrolowaniu wzrostu. AstaReal stworzył nasz unikalny system uprawy alg w bioreaktorze wewnętrznym poprzez procesy prób i błędów technologii uprawy alg astaksantynowych od ponad 20 lat od 1994 roku. Na przykład w latach 1999-2011 próbowaliśmy uprawy kopuły zamkniętej na świeżym powietrzu na Hawajach. W silnym i bogatym świetle słonecznym Hawajów uprawialiśmy algi astaksantyny przy użyciu 1000 przezroczystych plastikowych biokopuł. Chociaż oczekiwaliśmy wydajnej uprawy przy niższych kosztach energii, nie spełniła ona naszych oczekiwań. Niekontrolowane światło słoneczne nie pozwoliło nam łatwo kontrolować procesu wzrostu, który jest związany z potencją i stabilnością astaksantyny. Ta duża liczba skomplikowanych biokopuł wymagała od nas nieoczekiwanego wydatkowania energii na czyszczenie kopuł.

Unikalny wewnętrzny system uprawy bioreaktora

AstaReal jest jedynym graczem, który hoduje algi Haematococcus pluvialis astaksantyny w systemie bioreaktora wewnętrznego. Ten wyjątkowy system uprawy jest poparty wynikami ponad 20 lat prac badawczo-rozwojowych AstaReal w zakresie biotechnologii i umożliwia nam stabilne dostawy wysokiej jakości astaksantyny. System składa się z połączenia optymalnej hodowli i szeregu optymalnych bioreaktorów stosowanych w każdej fazie wzrostu, oświetlenia, składników odżywczych i receptur wzrostu itp. To kulminacja tych technologii, z której AstaReal jest dumny, a nasi konkurenci również nie mogą jej łatwo naśladować.

Dzięki temu wyjątkowemu systemowi uprawy, astaksantyna AstaReal ma wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa, który obejmuje moc, stabilność i / lub funkcjonalność. Jedną z tych zalet jest brak zanieczyszczeń. Realizuje wolne lub ściśle kontrolowane przed zanieczyszczeniem chemikaliami, które mogą być zawarte w naturalnej glebie i powietrzu, lub alergenami, takimi jak feoforbid lub pochodne chlorofilu. Wysoki poziom stabilności czasowej to kolejna zaleta. System pozwala nam kontrolować te czynniki, które są trudne do kontrolowania przez inne systemy.


Jakość i bezpieczeństwo AstaReal® - najlepiej przebadana marka naturalnej astaksantyny

Istnieje ponad 400 recenzowanych badań dotyczących astaksantyny. AstaReal® został wykorzystany w większości tych badań. Kliniczna baza danych AstaReal® zawiera dziesiątki badań na ludziach, w tym badania z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo, w których ponad 1400 uczestników przechodziło leczenie trwające od 2 tygodni do 6 miesięcy.

Dawki stosowane w tych badaniach wynosiły od 2 do 45 mg / dobę. Badania miały na celu określenie skuteczności, bezpieczeństwa i tolerancji astaksantyny AstaReal® na różne dawki, okresy leczenia, projekty badań i zmienne demograficzne, w tym wiek, płeć i pochodzenie etniczne.

Wszystkie badania nie wykazały żadnych skutków ubocznych na podstawie wyników badań hematologicznych, chemii surowicy, analizy moczu i kwestionariuszy samoopisowych.


 

AstaReal od ponad 20 lat bada potencjał naturalnej astaksantyny jako funkcjonalnego mikroskładnika odżywczego poprzez badania mechanistyczne i kliniczne prowadzone we współpracy z prestiżowymi instytucjami badawczymi. 

Certyfikaty

AstaReal® posiada certyfikaty ISO, HACCP, Halal i Kosher.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl