@WORKOUT
O firmie

 

Celem @Workout (AtWorkout) jest to, aby Wasze cele związane z dbałością o ZDROWIE, URODĘ, SIŁĘ i WYTRZYMAŁOŚĆ stały się bardziej przystępne i łatwiejsze do realizacji. Dzięki wykorzystniu wyselekcjonowanych produktów, których skład opiera się na certyfikowanych, a także często opatentowanych składnikach, wiemy, że do naszych klientów trafiają suplementy diety o udowodnionej skuteczności, w wielu przypadkch potwierdzonych badaniami klinicznymi. W dzisiejszej rzeczywistości, w natłoku zdarzeń, stresie i częstym braku czasu na przygotowanie poprawnie zbilansowanego pożywienia - to jakość suplementów diety decyduje o zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Dlaczego ?

Dlatego, że suplementy diety to nic innego jak skoncetrowana forma żywności. I tak jak w przypadku żywności może być lepszego i gorszego pochodzenia - lepszego i gorszego przygotowania i wreszcie lepszego i gorszego wpływu na nasz organizm. Każdy już wie, że jesteśmy tym co jemy, a skoro nie możemy często jeść optymalnie, to chociaż możemy uzupełniać braki składników odżywczych właśnie dzięki jakościowej suplementacji.

Dobór produktów w naszej ofercie nie jest przypadkowy i zarówno koncepcja, skład, postać podania, a także pochodzenie od godnych zaufania producentów są wypadkową najlepszych, możliwych do uzyskania cech, których klienci oczekują od suplementów prozdrowotnych. 

Ponieważ z każdym rokiem przybywa osób proaktywnych i coraz bardziej świadomych w zakresie dbania o formę izdrowie, zwiększa się rwnież grono zainteresowanych produktami wysokiej jakości o wyjątkowych właściwościach. Właściwości o których mowa to np. gotowa, płynna forma podania, gwarantująca szybką wchłanialność skoncentrowanych składników; to kolageny o specyficznej budowie peptydowej o kierunkowym działaniu, to witamina D w spraju o 95% skuteczności dawki, ze względu na omijanie żołądka i wchłanianie w przełyku, to kwasy tłuszczowe Omega-3 z czystego kryla atlantyckiego, który nie posiada zanieczyszczeń charakterystycznych dla ryb, to wreszcie najsliniejszy naturalny przeciwutleniacz w przyrodzie Astaksantyna oraz wiele innych, które można znaleźć w naszym sklepie. 

Najistotniejszym z czynników w zdrowym żywieniu człowieka i sportowców jest jego jakość. 

Produkty takie jak suplementy diety o wysokich walorach jakościowych, muszą gwarantować konsumentom bezpieczeństwo oraz przynosić pożądany efekt. Zarówno zastosowane surowce, jak i gotowe produkty podlegają ciągłej kontroli jakości i są produkowane w reżimach farmakologicznych. 

Skuteczne, płynne suplementy o wysokiej przyswajalności to jeden z naszych wyróżników. Ich producentem jest niemiecka firma FFB/Sanomed, która jest właścicielem marek ENERGYBODY Systems® oraz pretty woman®.

 

ENERGYBODY Systems (FFB GmbH) to firma niemiecka, która od 1988 roku jest producentem i dystrybutorem suplementów diety, odżywek dla sportowców oraz żywności funkcjonalnej dla ludzi aktywnych.

Lider na rynku niemieckim w produkcji suplementów w postaci płynnej, które są sztandarowymi produktami w jej ofercie. Charakteryzują się one wysoką przyswajalnością, skutecznością, łatwością stosowania i wyśmienitym smakiem. Firma osiągnęła kompleksową wiedzę i odpowiednią umiejętność w tej dziedzinie. Oferty preparatów pod marką ENERGYBODY® oraz pretty woman® to produkty należące do najwyższej jakości "Made in Germany", których skład został autorsko opracowany w ich własnym dziale badań i rozwoju, a produkcja odbywa się wyłącznie we własnych fabrykach firmy w Niemczech pod ochroną certyfikatów jakości oraz bezpieczeństwa produktów spożywczych.

Znak towarowy ENERGYBODY Systems jest dobrze znany w klubach fitness, siłowniach i sklepach dla sportowców w Europie Zachodniej, a produkty marki skierowane są dla wszystkich sportowców oraz osób, którzy chcą poprawić swoją budowę, kondycję oraz zadbać o swoje zdrowie czy urodę. 

Za naszą ofertę suplementów w kapsułkach odpowiada wielokrotnie nagradzana marka LYL love your life®, należąca do łotewskiej firmy farmaceutycznej pharm&med, która jest obecnie najszybciej rosnącą marką suplementów diety na Łotwie, Litwie i Estonii i która obecnie zaopatruje wszystkie najwięsze sieci aptek w tym rejonie. Większość produkcji jednak jest kontraktowana w fabrykach w Norwegii, Szwecji oraz Francji. 

Marka LYL love your life® należy do TOP 50 światowej klasy producentów suplementów zdrowotnych i jest drugą najszybciej rozwijającą się marką na Łotwie. Firma pracuje nad tworzeniem wiodących produktów w swoich kategoriach, z których każdy byłby najlepiej sprzedającym się produktem w kategorii OTC. Ten cel jest z powodzeniem realizowany dla obecnej gamy produktów.

W pierwszym roku działalności firma pharm&med osiągnęła 1 milion euro obrotu w kraju z zaledwie 2 milionami mieszkańców. Po badaniu IMS Health na początku 2013 r. Olej z Kryla LYL został umieszczony w rankingu TOP 10 jako najlepiej sprzedający się i najczęściej kupowany produkt w aptekach Łotwie i jako wiodący produkt w kategorii omega-3. Produkt nadal zachowuje udział 94% w rynku oleju z kryla.

9 na 10 produktów LYL staje się produktami wiodącymi w swojej kategorii już w pierwszym roku sprzedaży (IMS Dane zdrowotne).

LYL love your life® charakteryzuje się najwyższą jakością, najnowszymi innowacjami, biodostępnością klasy superior, synergicznym składem, najbardziej profesjonalnymi partnerami i znakomitymi projektami produktów.

LYL love your life® oferuje szeroką gamę wysokiej jakości suplementów i produktów zdrowotnych zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych każdego, na każdym etapie życia.

 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl