Formy płatności

W naszym sklepie obsługujemy większość dostępnych form płatności. Zresztą, każda forma płatności jest dobra pod warunkiem, że jest czym płacić :) Wybierz dla siebie najbardziej wygodną. 

  • Przelew tradycyjny na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy:

@WORKOUT Sp. z o.o.
ul. Janka Wiśniewskiego 20 B1/26, 81-969 Gdynia
IDEA Bank S.A.
87 1950 0001 2006 0040 7318 0002

  • Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

  • Przelew natychmiastowy online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Płatności SHOPER (Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl))- w praktyce oznacza to możliwość wykorzystania dowolnych przelewów lub kart płatniczych (pkt.E.4 Regulaminu sklepu). W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą Sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

  • Raty 

Raty ALIOR Banku to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl