@WORKOUT
RABATY i program LOJALNOŚCI

Polityka RABATOWA i program LOJALNOŚCIOWY w @WORKOUT Sp. z o.o.

W naszym sklepie możesz skorzystać z kilku opcji na zakupy z dodatkowymi korzyściami.

  • Program lojalnościowy - cykliczne dokonywanie zakupów w naszym sklepie jest nagradzane punktami, które mają swoją wartość w realnych pieniądzach - a te możesz wykorzystać do realizacji kolejnych zakupów. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 1 punkt. Dodatkowo możesz otrzymać aż 200 punktów za zapisanie się do naszego newslettera oraz 25 punktów za dodanie opinii o produkcie. Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się w regulaminie sklepu. Opcja ta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych klientów. 
  • Rabat za pierwsze zakupy - pierwszy zakup w naszym sklepie jest honorowany rabatem w wysokości 10%, dla klientów, którzy dokonają rejestracji. Jeżeli korzystasz już z dedykowanego kodu rabatowego o takiej wartości lub większej otrzymasz bardziej korzystny rabat, ponieważ rabaty się nie łączą.
  • Rabat za zakupy o wartości powyżej 400 zł - w przypadku, gdy wartość koszyka zakupów przekroczy 400 zł - zostanie naliczony rabat w wysokości 10%. Jeżeli korzystasz już z dedykowanego kodu rabatowego o takiej wartości lub większej otrzymasz bardziej korzystny rabat, ponieważ rabaty się nie łączą.
  • Rabat z kodu osoby polecającej - współpracujemy z pasjonatami zdrowego stylu życia, sportowcami i dietetykami. Mają oni do dyspozycji swoje kody rabatowe, które mogą udostępniać swoim podopiecznym, przyjaciołom, a także obserwującym ich profile w Social Media. Wartość kodu jest określana przez osobę, która go udostępnia. Zapraszamy również osoby zainteresowane taką współpracą. 
  • UWAGA - rabaty nie dotyczą ofert-zestawów produktów w cenach już obniżonych w stosunku do regularnych cen jednostkowych.

Te korzyści są realne i są dla Was.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl