@WORKOUT
Kolagen kosmetyczny VERISOL®

 

 

WYKORZYSTAJ NATURALNĄ MOC KOLAGENU KOSMETYCZNEGO VERISOL®

 

Od około 30 roku życia działanie komórek skóry zwanych fibroblastami pogarsza się, a synteza kolagenu ulega zmniejszeniu. W konsekwencji skóra traci wilgoć i staje się coraz bardziej sucha. Jednak zdrowy styl życia i dobra pielęgnacja skóry mogą zminimalizować oznaki starzenia i pomóc skórze wyglądać młodziej, bardziej równomiernie i gładko. Bioaktywne peptydy kolagenowe VERISOL® zostały specjalnie opracowane, aby zapewnić najwyższą możliwą efektywność bezpośrednio w ludzkiej skórze. VERISOL® stosowany doustnie wpływa na metabolizm kolagenu skóry bezpośrednio od wewnątrz.

Kolagen jest głównym składnikiem strukturalnym skóry, stanowiącym około 80% jej suchej masy. Wiadomo, że na właściwości skóry wpływają czynniki endogenne i środowiskowe, w tym starzenie się, promieniowanie ultrafioletowe, hormony i odżywianie. VERISOL® stymuluje metabolizm skóry i przeciwdziała utracie kolagenowej macierzy zewnątrzkomórkowej od wewnątrz. Konsumenci, którzy spożywają naturalne Bioaktywne Peptydy Kolagenowe® VERISOL® specjalnie zoptymalizowane do zastosowań kosmetycznych, mogą doświadczyć zauważalnie jędrniejszej i gładszej skóry z mniejszą liczbą zmarszczek. Pozytywne działanie VERISOL® objawia się również w poprawionej strukturze powierzchni skóry, redukcji cellulitu i szybszym wzroście paznokci z mniejszą ich łamliwością. Surowce do VERISOL® pochodzą z różnych źródeł i dlatego mają różne właściwości: VERISOL® P (wieprzowina surowiec), VERISOL® B (surowiec wołowy) i VERISOL® F (surowiec rybny).

 

VERISOL® stosowany doustnie systematycznie wpływa na metabolizm kolagenu w skórze właściwej, a nie tylko dociera do zewnętrznych warstw skóry, jak robią to kremy i inne produkty miejscowe.

 

Sposób działania

Specyficzne peptydy VERISOL® są rozpoznawane przez komórki fibroblastów w warstwie skórnej skóry jako fragmenty kolagenu, podobne do tych, które powstają w wyniku działań katabolicznych. Dlatego są stymulowane do zwiększania metabolizmu kolagenu, aby zrównoważyć degradację kolagenu w skórze właściwej. Rezultatem jest znacznie wyższa produkcja kolagenu skórnego i ogólnej macierzy zewnątrzkomórkowej, zastępując to, co jest tracone w wyniku starzenia i wpływów środowiska.

 


 Dlaczego mówimy o peptydach kolagenu ? Sprawdź TUTAJ - to jest istotne.


 

Znacząca poprawa zdrowia skóry

VERISOL® składa się ze specjalnych peptydów kolagenowych - ważnych składników wspierających zdrową skórę. Podawany doustnie, VERISOL® wpływa na metabolizm kolagenu w skórze bezpośrednio od wewnątrz. Zwiększa nawilżenie skóry i opóźnia powstawanie zmarszczek. Potencjał kolagenu VERISOL®, został zbadany w kilku badaniach naukowych.

Większa elastyczność skóry1

Pierwsze badanie z udziałem 69 kobiet w wieku od 35 do 55 lat wykazało, że VERISOL® prowadzi do znacznie większej elastyczności skóry - do 15% - w porównaniu do leczenia placebo. Efekt ten można było zmierzyć już po 4 tygodniach leczenia i utrzymywał się po 8 tygodniach doustnego podawania VERISOL®. Kolejne 4 tygodnie po ostatnim przyjęciu produktu, aplikacja VERISOL® nadal wykazywała wyższy poziom elastyczności skóry niż w grupie otrzymującej placebo.

Elastyczność skóry znacznie wzrosła po podaniu preparatu VERISOL® po podaniu doustnym w porównaniu z placebo.

1Doustna suplementacja określonych peptydów kolagenowych ma korzystny wpływ na fizjologię skóry człowieka: badanie z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo; Proksch E, Segger D, Degwert J, Schunck M, Zague V, Oesser S: Oral Supplementation of Specic Collagen Peptides has Benecial Eects on Human Skin Physiology: A Double-Blind, Placebo-Controlled Study. Skin Pharmacol Physiol 2014;27:47-55 

 

Redukcja zmarszczek2

Drugie badanie z udziałem ponad 100 kobiet w wieku od 45 do 65 lat wykazało, że doustne podawanie VERISOL® (2,5 g / dzień) znacząco redukuje zmarszczki po 4 tygodniach i prowadzi do znacznie wyższego stężenia prokolagenu w skórze. Badanie wykazało znaczną redukcję drobnych linii i zmarszczek oraz, że zawartość prokolagenu typu I wzrosła o 65% po 8 tygodniach leczenia VERISOL® Bioactive Collagen Peptides® w porównaniu z placebo.

VERISOL® znacząco redukuje zmarszczki: Kolagen w skórze wzrasta o 60%.

2Doustne spożycie specyficznych bioaktywnych peptydów kolagenowych redukuje zmarszczki skóry i zwiększa syntezę macierzy skóry; Proksch E, Schunck M, Zague V, Segger D, Degwert J, Oesser S: Oral Intake of Specic Bioactive Collagen Peptides Reduces Skin Wrinkles and Increases Dermal Matrix Synthesis. Skin Pharmacol Physiol 2014;27:113119.

 

Poprawa struktury powierzchni skóry i zmniejszenie cellulitu

Około 85% światowej populacji dorosłych kobiet cierpi na cellulit (wygląd skórki pomarańczy). Cellulit to aspekt urody, a nie choroba, ale wiele kobiet cierpi z tego powodu. Cellulit jest głównie spowodowany zaburzeniami macierzy skórnej, w połączeniu z nadmiarem tłuszczu podskórnego, wybrzuszaniem się do skóry właściwej oraz nadmiarem płynu międzykostnego.

Suplementacja VERISOL® korzystnie wpływa na macierz zewnątrzkomórkową skóry i może pomóc w redukcji cellulitu. W przeciwieństwie do obecnych suplementów na cellulit, które zajmują się głównie problemami nadmiernej tkanki tłuszczowej lub mikrokrążenia / drenażu, VERISOL® bezpośrednio stymuluje tworzenie macierzy zewnątrzkomórkowej w skórze.

Gęstość skóry właściwej (pomiar ultradźwiękowy). Kolory reprezentują intensywność i siłę odpowiedzi akustycznej skóry, a więc gęstość skóry - głównie kolagen. Kolor ciemnozielony wskazuje na małą intensywność, kolor żółty / jasny wskazuje na wysoką intensywność.

 

Znaczący spadek falistości powierzchni skóry

 

Znacząco wyższa gęstość skóry po 6 miesiącach

 

Znaczne zmniejszenie wskaźnika cellulitu3

Podwójnie ślepe, randomizowane, kontrolowane z placebo badanie z udziałem 105 kobiet w wieku od 25 do 50 lat wykazało, że dzienne doustne przyjmowanie 2,5 g VERISOL® znacznie zmniejsza cellulit. Efekt mierzono po 3 i 6 miesiącach suplementacji. VERISOL® korzystnie wpływa na macierz zewnątrzkomórkową skóry i przywraca prawidłową strukturę skóry właściwej i tkanki podskórnej. Suplementacja VERISOL® zmniejszyła również falistość skóry, przy czym pierwsze efekty widoczne są po 3 miesiącach, ale bardziej wyraźne po 6 miesiącach. Przy dziennej dawce 2,5 g VERISOL® znacznie zmniejszył się cellulit kobiet z BMI <25.

W ramach badań zbadano zmiany gęstości skóry. Dwa skany ultrasonograficzne pokazują obok siebie skórę uczestnika z grupy placebo w porównaniu ze skórą uczestnika z grupy VERISOL®. Wyraźnie widoczny jest wzrost elastyny i kolagenu.

3Suplementacja diety specyficznymi peptydami kolagenowymi ma korzystny wpływ na morfologię cellulitu zależny od wskaźnika masy ciała; Proksch E, Schunck M, Zague V, Oesser S: Dietary Supplementation with Specific Collagen Peptides Has a Body Mass Index-Dependent Beneficial Effect on Cellulite Morphology. Journal of Medicinal Food 18 (12) 2015, 1340–1348 DOI: 10.1089/jmf.2015.0022

 

Wspomaganie wzrostu i zdrowia paznokci4

Dla wielu kobiet zadbane paznokcie to nieodłączny element atrakcyjnego wyglądu. Ale wiele kobiet cierpi na pęknięte lub wyszczerbione paznokcie, a także łuszczenie się i szorstkość paznokci. Bioaktywne peptydy kolagenowe® VERISOL® mogą pomóc poprawić wzrost i zdrowie paznokci.

Bioaktywne peptydy kolagenowe VERISOL® poprawiają wzrost i zdrowie paznokci.

 

W jednym z badań przedstawiono różne pozytywne skutki stosowania kolagenu VERISOL®. Badanie to pokazuje spadek popękanych i / lub wyszczerbionych paznokci po 2 miesiącach leczenia, osiągając spadek o 42% po 6 miesiącach. W porównaniu z grupą kontrolną zwiększa się szybkość wzrostu paznokci. VERISOL® doprowadził do statystycznie istotnej poprawy wzrostu paznokci po 3 miesiącach leczenia. Jednocześnie zauważalna jest poprawa w złuszczaniu się paznokci i wyraźnie zmniejszona nieregularność krawędzi paznokci. 80% pacjentów było w pełni zadowolonych i zadowolonych z leczenia VERISOL®. 75% kobiet postrzega swoje paznokcie jako dłuższe, 71% stwierdziło, że ich paznokcie rosły szybciej i stały się dłuższe.

Uszkodzenia paznokci: chropowatość (roughness) oraz złuszczanie (peeling)

 

Szybkość wzrostu paznokci (mm / miesiąc)

 

Częstotliwość pękania paznokci / odporność paznokci

 

Szybkość wzrostu paznokci

Szybkość wzrostu paznokci (x-krotność kontroli)

4Hexsel D, Zague V, Schunck M, Siega C, Camozzato FO, Oesser S. Doustna suplementacja specyficznymi bioaktywnymi peptydami kolagenowymi poprawia wzrost paznokci i zmniejsza objawy łamliwości paznokci. J Cosmet Dermatol. 2017; 00: 1–7.

 

Kobiety ufają kolagenowi !

Kolagen kosmetyczny VERISOL® ma ogromny potencjał na rosnącym rynku suplementów upiększających i poprawiających wygląd skóry, zajmujących się problemami skóry od wewnątrz. Stosowanie kolagenu w kosmetykach jest już powszechne wśród kobiet - nowością na zachodnim rynku jest jego działanie pobudzające po przyjęciu doustnym. Jednak w Japonii, która jest liderem w dziedzinie pielęgnacji urody, produkty spożywcze zawierające kolagen są już dobrze znane. Jak widać trend ten szybko rozprzestrzenił się również w Europie i USA.

VERISOL® odpowiada na główne problemy kobiet związane ze starzeniem się skóry: elastyczność i jędrność oraz zmarszczki i cellulit. Świadczy o tym wiara w skuteczność działań przeciwstarzeniowych „Piękno od wewnątrz”. Większość kobiet zna termin „kolagen”. Ponieważ kolagen jest substancją wytwarzaną przez organizm, postrzegany jest jako „naturalny”. VERISOL® stanowi realną alternatywę dla wszystkich dostępnych środków przeciwstarzeniowych, być może nawet obejmujących środki bardziej drastyczne, ze względu na stosunkowo krótki czas potrzebny do uzyskania widocznych efektów. Wreszcie daje konsumentom możliwość polepszenia ich higieny osobistej i zrobienia „czegoś dobrego” dla siebie.

  

VERISOL® ma unikalną, opatentowaną charakterystykę, która zapewnia lepsze wyniki w porównaniu z innymi peptydami kolagenowymi

Badania przedkliniczne z ludzkimi fibroblastami skóry wykazały, że nie wszystkie peptydy kolagenowe mają takie samo działanie stymulujące.  W badaniach in vitro, specyficzny skład VERISOL® Bioactive Collagen Peptides® wyzwalał najwyższą ekspresję macierzy zewnątrzkomórkowej skóry.

Wykazano, że dzięki unikalnej kompozycji peptydów VERISOL® Bioactive Collagen Peptides® ma stymulujący wpływ na skórę, który jest lepszy pod względem wydajności w porównaniu z innymi suplementami kolagenowymi, które zostały stworzone alternatywnymi technikami hydrolizy5.

5United States Patent Application (Pub. No.: US 2013/0252899 A1) COLLAGEN HYDROLYSATE FOR USE TO IMPROVE THE HEALTH OF HUMAN SKIN, HAIR AND/OR NAILS. Sep. 26, 2013 https://www.google.com/patents/US20130252899

 

 Dodatkowe materiały do pobrania 

 

Unikalne cechy kolagenu kosmetycznego VERISOL®

 

VERISOL® jest wytwarzany poprzez opatentowane przez koncern Gelita procesy produkcyjne.

W wyniku tego procesu produkcyjnego VERISOL® jest hydrolizatem kolagenu o składzie co najmniej 90% peptydów o masie cząsteczkowej poniżej 3500 Da (daltonów). Ponadto VERISOL® zawiera wagowo co najmniej 45% z czterech specyficznie charakterystycznych peptydów o masie cząsteczkowej od 600 do 1200 Da.

Gęstość aminokwasów VERISOL® zawiera wagowo 12% hydroksyproliny lub więcej.

Proces produkcji Gelity zapewnia w VERISOL® proporcję co najmniej 50% N-końcowych aminokwasów hydrolizatu kolagenu, które są aminokwasami hydrofobowymi.

 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl