@WORKOUT
Białko kolagenowe PEPTIPLUS®

  

PEPTIPLUS® DOSTARCZA ZDROWEJ MOCY BIAŁKA

 

Kolagen jest ważnym źródłem białka, dostarczającym składników odżywczych potrzebnych do wielu procesów zachodzących w mięśniach i komórkach. Dzięki PEPTIPLUS® GELITA oferuje czyste białka kolagenowe, które mogą być stosowane w różnych funkcjonalnych batonach sportowych, napojach lub proszkach białkowych. PEPTIPLUS® zastępuje energię zużywaną podczas treningu i korzystnie wpływa na uczucie sytości. Jest łatwo przyswajalny przez organizm, dzięki czemu jego energia staje się łatwo dostępna.

PEPTIPLUS® Hydrolizowany kolagen pochodzenia wołowego jest odpowiedni dla każdego, kto chce zwiększyć dzienne spożycie białka i kolagenu. Peptydy aminowe zawarte w Peptiplus® pochodzą z hydrolizy białka kolagenowego i są bioaktywne, co oznacza, że mają funkcje stymulujące organizm. PEPTIPLUS® zastępuje energię wykorzystywaną podczas treningu i zapewnia poczucie sytości. Jest łatwo wchłaniany przez organizm, dzięki czemu jego energia staje się łatwo dostępna. Peptiplus® posiada wszystkie pozytywne właściwości zwiększające wydajność organizmu. Po podaniu doustnym dostarcza naturalnych składników odżywczych niezbędnych dla rozwoju mięśni i komórek. Badania przeprowadzone na Peptiplus wskazują na znaczny wzrost masy mięśniowej, zmniejszenie tkanki tłuszczowej i wzmocniony efekt tonizujący.

 


 Dlaczego mówimy o peptydach kolagenu ? Sprawdź TUTAJ - to jest istotne.


 

  1. PEPTIPLUS® dostarcza nie tylko pełne spektrum aminokwasów do budowy mięśni ale także kolagen do budowy i regeneracji ścięgien mięśniowych i stawowych.
  2. Peptydy kolagenu PEPTIPLUS® mogą znacząco redukować ryzyko kontuzji u sportowców.
  3. PEPTIPLUS® pomaga starszym osobom przeciwdziałać utracie masy mięśniowej.
  4. PEPTIPLUS® zastępuje energię zużywaną podczas treningu i korzystnie wpływa na poczucie sytości. Jest łatwo przyswajalny przez organizm, dzięki czemu jego energia staje się łatwo dostępna.

 

JEDZ WIĘCEJ BIAŁKA: TO PODSTAWA CIAŁA

 

Dla prawie każdego, w tym sportowców i osób starszych, PEPTIPLUS® jest idealnym źródłem naturalnego, wolnego od alergenów białka. Neutralny w smaku i wolny od koloru i zapachu, dostarcza zdrowego białka i przyczynia się do wielu funkcji organizmu: jest ostatecznym zastrzykiem białka dla wielu produktów.

Wszystkie białka w naszym jedzeniu i naszym ciele składają się z aminokwasów. Są budulcem białek. Ale nie każde białko i nie każdy aminokwas jest taki sam. Opatentowane aminokwasy PeptiPlus ® są produkowane przez koncern GELITA A.G. i jako nieliczne na rynku są standaryzowane i mają udokumentowaną historię badań.

 

ŁATWE ŻYCIE - MNIEJ KALORII

 

Dostarczając przemysłowi spożywczemu skuteczną nową koncepcję, GELITA oferuje funkcjonalne składniki żelatynowe do biernego zarządzania kaloriami. Częściowo lub całkowicie w produktach spożywczych zawartość tłuszczu można zastąpić kolagenem lub żelatyną. To innowacyjne podejście wykorzystuje peptydy żelatyny, kolagenu lub kolagenu i jest dostosowane do konkretnego produktu lub zastosowania. Peptydy kolagenowe mogą również przyczyniać się do aktywnego zarządzania kaloriami, pomagając nam jeść mniej: wykazano, że PEPTIPLUS® wpływa na uczucie sytości.

 

Peptydy kolagenu PEPTIPLUS® mogą znacząco redukować ryzyko kontuzji u sportowców

 

PEPTIPLUS® pomaga starszym osobom przeciwdziałać utracie masy mięśniowej.

 

Dodatkowe materiały do pobrania 

 

PEPTIPLUS® w napojach białkowych

Ze względu na doskonałą rozpuszczalność w zimnej wodzie PEPTIPLUS® jest idealny do produkcji napojów sportowych i proteinowych. Jako czyste białko kolagenowe o neutralnym zapachu i smaku, PEPTIPLUS® zapewnia wysoki ładunek białka bez wpływu na profil sensoryczny. Zapewnia niską lepkość nawet przy wysokich stężeniach i doskonałą klarowność bez osadu w napojach. PEPTIPLUS® jest kompatybilny z większością składników i można go łatwo łączyć z witaminami, minerałami, pierwiastkami śladowymi lub pojedynczymi aminokwasami. W połączeniu z innymi białkami PEPTIPLUS® może pomóc w ograniczeniu ich niekiedy słabych właściwości sensorycznych.

PEPTIPLUS® w postaci proszku

PEPTIPLUS® jest dostępny w postaci drobnego proszku lub proszku aglomerowanego do mieszanek napojów błyskawicznych lub błyskawicznych koktajli proteinowych. Peptydy kolagenowe PEPTIPLUS® zapewniają doskonałą płynność bez żadnej kohezji, dzięki czemu nie są potrzebne żadne dodatki poprawiające płynność ani inne substancje pomocnicze. Mieszanki błyskawiczne na bazie PEPTIPLUS® po zmieszaniu z cieczami zapewniają wyjątkową zwilżalność i rozpuszczalność bez zbrylania. Dodatkowo aglomerowany proszek zapewnia bezpyłową obróbkę.

PEPTIPLUS® w batonach funkcjonalnych

Ze względu na doskonałe właściwości sensoryczne i funkcjonalne PEPTIPLUS® może być stosowany jako składnik wielu rodzajów funkcjonalnych batonów. Szczególnie w batonach zbożowych PEPTIPLUS® ma znaczenie jako środek wiążący. Jest to idealny klej; nawet w niskich stężeniach odpowiednio wiąże suche substancje. Stosując PEPTIPLUS® w przepisach batonowych można zmniejszyć lub nawet wyeliminować zawartość cukru. Jest szczególnie cenny w batonach proteinowych, ponieważ nie ma gorzkiego smaku, a dzięki swoim wyjątkowym właściwościom funkcjonalnym przyczynia się do wygodnego procesu produkcji batonów, dzięki czemu uzyskuje się batony wysokobiałkowe o optymalnej teksturze i trwałości.

 

Właściwości technologiczne

• Doskonałe właściwości sensoryczne

• Wspaniały kolor i przejrzystość

• Doskonała rozpuszczalność przy wysokim stężeniu

• Ulepszona tekstura w batonach wysokobiałkowych

• Łatwy w obróbce i dobrze rozpuszczalny

• Doskonałe tworzenie się struktury pianki i stabilność w batonach funkcjonalnych

Jedno rozwiązanie - różne receptury

PEPTIPLUS® jest dostępny w klasach premium i standardowych oraz z różnych źródeł surowców, aby wspierać globalną produkcję. Oferujemy również odmiany PEPTIPLUS® z certyfikatem OU Kosher i Halal.

PEPTIPLUS® wzmacnia napoje, mieszanki proszków i funkcjonalne batony. Nie ograniczając się do tych głównych rynków, PEPTIPLUS® może być również stosowany w produktach mleczarskich, wyrobach cukierniczych, deserach lub innych innowacyjnych formułach wzbogaconych białkami.

PEPTIPLUS® promuje

• Naturalne jedzenie

• Czystą etykietę (brak numerów E)

• Łatwostrawna żywność

• Żywność antyalergiczna

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl