@WORKOUT
SKŁADNIKI PREMIUM

CO TO SĄ SKŁADNIKI PREMIUM ?

W największym skrócie są to składniki o wysokiej jakości - jednak w ich przypadku nie wystarczy tylko o tym powiedzieć, należy to jeszcze udowodnić. 

Wielu sprzedawców i producentów suplementów diety w swoich ofertach pisze o "składnikach najwyższej jakości" ale czy faktycznie zawsze takie nimi są ? Mowa jest przecież o czymś co ma określony wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Używanie takich preparatów ze składnikami niewiadomego pochodzenia jest zawsze obarczone ryzykiem co najmniej braku efektów.

W oferowanych przez nas produktach znajdują się składniki które:

✅ Mają jawne i znane źródło pochodzenia;

✅ Posiadają patenty i zastrzeżone znaki handlowe, gwarantujące niezmienny skład (są standaryzowane);

✅ Posiadające historię badań skuteczności i jakości;

✅ Są podawane w dziennych dawkach gwarantujących ich (przebadaną) skuteczność.

 

Jakie składniki można znaleźć w oferowanych przez nas produktach ?

 

Fortigel

Kolagen FORTIGEL® – wspomaga wzrost tkanki chrzęstnej. Hydrolizat kolagenu (FORTIGEL®) otrzymywany jest w wyniku hydrolizy enzymatycznej kolagenu będącego głównym składnikiem budującym tkankę łączną (ścięgna, więzadła chrząstkowe, kości i naczynia krwionośne), z grupy białek włóknistych.

Opatentowaną formułę hydrolizatu kolageny tworzą aminokwasy (m.in. prolina, glicyna, hydroksyprolina i hydroksylizyna) połączone wiązaniami peptydowymi. Jest substancją łatwo i dobrze przyswajalną. Zalecany w suplementacji sportowej i u osób szczególnie aktywnych, a także podczas rekonwalescencji po przebytych kontuzjach i niektórych chorobach. Skuteczność preparatu FORTIGEL® została udowodniona naukowo w licznych badaniach. Według opublikowanych badań, doustnie podawany FORTIGEL® jest wchłaniany przez jelita i gromadzi się w chrząstce. Połknięcie preparatu stymuluje istotny wzrost metabolizmu tkanki chrzęstnej. Opracowany przez koncern GELITA FORTIGEL® jest innowacyjnym składnikiem regenerującym chrząstkę stawową. Białko kolagenowe stanowi prawie 70% masy chrząstki. Zoptymalizowano specyficzne peptydy kolagenowe FORTIGEL®, które aktywują wzrost nowej chrząstki poprzez stymulację komórek, pomagając złagodzić dyskomfort stawów i sprawić, że stawy są gładkie i mobilne. Utrzymując aktywność fizyczną i mobilność ludzi, FORTIGEL® może poprawić jakość życia.

Więcej informacji znajdziesz na www.kolagen-fortigel.pl

 

 

Kolagen VERISOL® koncernu GELITA składa się ze specjalnych peptydów kolagenowych - ważnych składników wspomagających zdrową skórę. Podawany doustnie, wpływa bezpośrednio na metabolizm kolagenu skóry od środka. Zwiększa wilgotność skóry i opóźnia powstawanie zmarszczek. Specyficzne peptydy VERISOL® potrafią stymulować metabolizm skóry i przeciwdziałać utracie kolagenowej matrycy komórkowej od wewnątrz.

Osoby, które spożywają naturalny bioaktywny kolagen VERISOL®, zoptymalizowany pod kątem zastosowań kosmetycznych, mogą zauważyć, że ich skóra staje się bardziej jędrna i gładka, a ilość zmarszczek ulega zmniejszeniu. Pozytywny efekt VERISOL® uwidacznia się również poprzez wpływ na stan włosów oraz szybszy wzrost paznokci z zauważalnie mniejszą ich łamliwością. 

Więcej informacji znajdziesz na www.kolagen-verisol.pl

 

Kolagen PEPTIPLUS® Hydrolizowany kolagen pochodzenia wołowego jest odpowiedni dla każdego, kto chce zwiększyć dzienne spożycie białka i kolagenu. Peptydy aminowe zawarte w Peptiplus® pochodzą z hydrolizy białka kolagenowego i są bioaktywne, co oznacza, że mają funkcje stymulujące organizm.

PEPTIPLUS® zastępuje energię wykorzystywaną podczas treningu i jest korzystny dla sytości. Jest łatwo wchłaniany przez organizm, dzięki czemu jego energia staje się łatwo dostępna. Peptiplus® posiada wszystkie pozytywne właściwości wymagane dla wysokiej wydajności. Po podaniu doustnym dostarcza naturalnych składników odżywczych wymaganych przez mięśnie i komórki. Ostatnie badania przeprowadzone na Peptiplus wykazują znaczny wzrost masy mięśniowej, zmniejszenie masy tkanki tłuszczowej i wzmocniony efekt tonizujący Peptiplus® zawiera dość dużą ilość argininy, lizyny i ornityny. Wykazano, że ta kombinacja ma działanie wspomagające wydzielanie hormonu wzrostu. W nocy ornityna z argininą wspomaga wzrost mięśni poprzez stymulację hormonów takich jak: ludzki hormon wzrostu (HGH) i insulina. Jest to absolutnie korzystne, ponieważ uważa się, że HGH (ludzki hormon wzrostu) zwiększa spalanie tłuszczu, budowanie mięśni i spowalnia proces starzenia. Uważa się, że trzeci gracz, lizyna, wspomaga l-argininę w wytwarzaniu jeszcze większej ilości HGH.

Więcej informacji znajdziesz na www.kolagen-peptiplus.pl

 

 

Hydrolizat kolagenu Peptan® F to peptydy kolagenu rybiego; produkt naturalny o wysokiej czystości (zawiera ponad 97% białka w suchej masie), charakteryzujący się ponad 90% biodostępnością i wysokim, na tle innych białek, stężeniem kluczowych aminokwasów: glicyny, proliny oraz unikalnej dla kolagenu hydroksyproliny. Aminokwasy te są identyczne z tymi znajdującymi się w skórze, stawach i kościach.

Bioaktywne peptydy kolagenowe (BCP), zostały specjalnie opracowane i opatentowane przez firmę Rousselot INC., w celu zapewnienia wielu korzyści zdrowotnych i właściwości funkcjonalnych. Kolagen rybi jest w 100% naturalny i łatwo przyswajalny dla organizmu człowieka. Jest idealny dla kobiet, które chcą na dłużej zatrzymać młody wygląd twarzy, dla osób, które zmagają się z trądzikiem, wypryskami czy skórnymi przebarwieniami. Polecany jest także osobom w podeszłym wieku, które mają problemy z układem ruchu. Do osób, które powinny regularnie stosować kolagen należy również grono sportowców.

Więcej informacji znajdziesz na www.peptanf.pl

 

SUPERBA Krill to opatentowana forma oleju z kryla, która została opracowana przy użyciu najnowszych technologii przez firmę Aker Biomarine. Technologia ta opiera się wyłącznie na zastosowaniu niskiej temperatury i wydajnych metod frakcjonowania, które usuwają niepotrzebne sole i inne substancje. To pierwszy tak skoncentrowany olej z kryla zawierający znacznie więcej fosfolipidów i kwasów omega-3 oraz choliny od pozyskiwanych z  innych źródeł. 

To idealnie czyste i wyjątkowe źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3, kwasów EPA i DHA oraz naturalnej astaksantyny. Wyjątkowość ta polega na tym, że kwasy tłuszczowe omega-3 są dostarczane w postaci fosfolipidów (a nie trójglicerydów lub estrów etylowych), które są maksymalnie przyswajalne przez organizm.

Więcej informacji znajdziesz na www.olej-z-kryla.pl

 

AstaREAL AB jest pionierem i światowym liderem w dziedzinie naturalnych produktów leczniczych na bazie astaksantyny. Produkowany w Szwecji i sprzedawany pod marką AstaReal®, AstaReal jest zaangażowany w dostarczanie naturalnych produktów astaksantyny, które wspierają ludzkie zdrowie i kreują standardy rynkowe.

AstaReal była pierwszą firmą na świecie, która komercyjnie produkuje naturalną astaksantynę z mikroalgi Haematococcus pluvialis. Produkty AstaReal® są wspierane przez rozległą wiedzę i niezrównane doświadczenie w dziedzinie badań i produkcji mikroalg. Wykorzystywana technika hodowli zapewnia bardziej efektywne, czystsze i bezpieczniejsze procesy.  Skutkuje to uzyskiwaniem astaksantyny o najwyższym stężeniu, czystości i jakości dostępnej na rynku.

AstaReal® to naturalna astaksantyna z wyboru i jest stosowana i zatwierdzana przez specjalistów od zdrowego odżywiania na całym świecie. AstaReal® jest wykorzystywany w wielu znanych markach suplementów i kosmetyków na całym świecie.

Więcej informacji znajdziesz na www.astaksantyna-antyoksydant.pl

 

CARNIPURE® to opatentowana forma l-karnityny charakteryzująca się najwyższą jakością produkowana przez szwajcarską firmę Lonza. L-karnityna pełni role transportera wolnych kwasów tłuszczowych do mitochondrium komórek. Wspomaga proces odchudzania. Wykazuje również działanie wspomagające regenerację organizmu, jak i wspiera wytrzymałość mięśniową. Hamuje procesy starzenia się poprzez redukowanie stresu oksydacyjnego.

Carnipure® L-Carnitine zapewnia korzyści, począwszy od zwiększenia przepływu krwi, obniżenia wskaźników stresu metabolicznego, zmniejszenia bolesności mięśni i poprawy czasu regeneracji. Carnipure® L-karnityna jest składnikiem odżywczym niezbędnym do wspomagania konwersji tłuszczu w energię metaboliczną. Osoby starsze mają mniejsze zapotrzebowanie na energię, a nawyki żywieniowe zmieniają się wraz z wiekiem. Na przykład zwykle konsumują mniej mięsa. Zmniejszenie metabolizmu energetycznego z powodu niższych poziomów L-karnityny można przywrócić właśnie poprzez suplementację.

 

CREAPURE® - jest znanym na całym świecie czystym monohydratem kreatyny o najwyższej jakości produkowanym w Trostberg przez AlzChem GmbH w Niemczech w zakładzie GMP (Good Manufacturing Practice) od 2004 roku. Suplementacja kreatyną pomaga zwiększyć siłę i przyrosty masy mięśniowej.

Creapure® to najszerzej przebadana forma kreatyny, której udowodniono, że jest bezpieczna i skuteczna. Creapure® jest wegańskie i produkowane wyłącznie w drodze syntezy chemicznej. Surowce i półprodukty nie są otrzymywane z produktów zwierzęcych lub ziołowych, co powoduje, że nie ma śladów, które mogły pochodzić z produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego lub ziołowego – dzięki temu posiada certyfikat koszerności i halal. Produkcja Creapure® posiada certyfikaty GLP (Good Laboratory Practice) oraz IFS FOOD, standard jakości uznany przez „Global Food Safety Initiative”. Oznacza to, że kreatyna Creapure® jest wytwarzana zgodnie z tymi samymi rygorystycznymi wymaganiami, jak te stosowane w produkcji farmaceutycznej. Creapure® można łączyć z preparatami przedtreningowymi, suplementami do treningu i odżywkami białkowymi. 

 

SINETROL® Xpur to innowacyjny, o najwyższej jakości, opatentowany ekstrakt, starannie wyselekcjonowany z owoców pomarańczy, grejfrtuta i cytrusów, którego działanie odchudzające zostało potwierdzone badaniem klinicznym. Zawarte w nim bogactwo naturalnych substancji czynnych – aż 90% aktywnych polifenoli odpowiada za jego szczególne właściwości odchudzające.

Badanie kliniczne na ludziach udowodniło, że SINETROL®:
– Wspomaga utratę wagi
– Przyspiesza utratę tłuszczowej masy ciała Ponadto SINETROL®:
– Pomaga utrzymać linię i sylwetkę oraz obniżyć BMI (Body Mass Index)
– Wspomaga degradację lipidów w procesie lipolizy (spalanie tkanki tłuszczowej)
– Pomaga kontrolować metabolizm tłuszczów

 

STEVIA – to roślina o bardzo wysokiej zawartości związków słodzących i z tego względu używana do słodzenia napojów i potraw. Łatwo przyswajalna przez organizm, charakteryzuje się bardzo niską kalorycznością i wskaźnikiem glikemicznym w porównaniu do tradycyjnego cukru. Ważnym efektem spożywania stewii jest jej zdolność do obniżania ciśnienia krwi. Stewia posiada również właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Związki słodzące zawarte w stewii nie wykazały większego wpływu na układ sercowo-naczyniowy w doświadczeniach na ludziach. Stewia jest szeroko stosowana w krajach Dalekiego Wschodu (w Japonii od ok. 40 lat). Stewia znalazła szerokie zastosowanie w żywieniu ludzi chorych, a zwłaszcza: w żywieniu chorych na cukrzycę; w leczeniu dietetycznym osób pragnących zredukować nadmiary masy ciała; w dietoterapii chorych z podwyższonym ciśnieniem krwi; w profilaktyce próchnicy; w żywieniu chorych na fenyloketonurię.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl